Glazura

Fachowe układanie glazury

Zamów usługę szybkiego, taniego i terminowego układania kafelek.

Kafelkarz Wrocław – układanie płytek

Zamów usługę

Dlaczego samodzielne wyremontowanie łazienki jest tak skomplikowane?

Łazienka jest jednym z dwóch najtrudniejszych pomieszczeń do wyremontowania. Drugim jest kuchnia. W pozostałych zazwyczaj wystarczy wykonać malowanie lub montaż mebli.

Wbrew pozorom układanie kafelków ceramicznych, nie jest jedynym i największym problemem, na jaki możesz się natknąć. To tylko czubek góry lodowej.

Nawet jeżeli zatrudnisz kogoś odpowiedniego do prac glazurniczych, to zakres działań jest o wiele większy. Tak naprawdę podczas remontu łazienek potrzebujesz wsparcia fachowców na każdym etapie.

Wyobraź sobie, że masz już pierwszy krok za sobą. Ktoś wykonał dla Ciebie projekt. Masz nawet dobrane materiały. I co? Pozostaje jeszcze jego realizacja, czyli wykończenie łazienki.

Mnóstwo pracy do wykonania

Zakres prac podczas remontu prezentuje się następująco:

 • skucie starych płytek lub ich odnowienie;
 • usługi glazurnicze (układanie terakoty, gresu lub kamienia naturalnego w zależności od budżetu);
 • montaż lub demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej;
 • wykuwanie bruzd pod rury;
 • gładzie, tynkowanie, tynki strukturalne, przygotowanie ścian do układania kafelków;
 • przebudowa prysznica lub montaż wanny;
 • montaż armatury łazienkowej, ubikacji, umywalki (biały montaż);
 • montaż mebli.

Samodzielny remont to strata czasu

To wszystko sprawia, że samodzielne remonty łazienek zajmują tak dużo czasu. Ryzyko popełnienia trudnych do naprawienia błędów również jest bardzo wysokie.

Czasami ten zakres czynności jeszcze się rozszerza, ponieważ może być konieczny jeszcze na przykład montaż drzwi lub paneli podłogowych wodoodpornych, czy tapetowanie ścian.

Dlaczego warto powierzyć wyremontowanie tego pomieszczenia w mieszkaniu w ręce fachowców?

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Obejmują nie tylko przygotowanie ściany do położenia na niej glazury, czy kafelkowanie, ale również usługi hydrauliczne, instalacje elektryczne, wykonanie białego montażu, czy montaż mebli.

Kompleksowe podejście

To wszystko sprawia, że nie musisz w pośpiechu poszukiwać oddzielnych specjalistów. Wtedy dogranie ich terminów staje się w wielu przypadkach niewykonalne.

Ten układa płytki, tamten zajmie się gniazdkami elektrycznymi, a jeszcze inny dorabianiem materiałów. To sprawia, że prace stoją w miejscu, a Ty jesteś coraz bardziej zestresowany. Myślałeś, że będzie prościej.

Doświadczenie to brak problemów

Wszelkie remonty mają to do siebie, że bywają naprawdę nieprzewidywalne. Dlatego do wykończenia wnętrz trzeba zatrudnić ekipę remontową z wieloletnim doświadczeniem.

Tylko wtedy będziesz miał pewność, że prace pójdą sprawnie, a ewentualne problemy, zostaną szybko rozwiązane.

Wysoka jakość usług

Stawiając na profesjonalizm, oszczędzasz swój cenny czas. Gwarantujemy kompleksowe wykończenia łazienek. Sprawnie wykonujemy wszystkie niezbędne prace, abyś mógł cieszyć się estetycznym i funkcjonalnym wnętrzem.

Zapewniamy wysoką jakość. Wszystkie zlecone naszej firmie prace wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Priorytetem jest zadowolenie klienta.

Od czego zależy cena remontu łazienki we Wrocławiu?

Ile kosztuje remont łazienki? Tutaj liczą się dwie zmienne. Pierwsza to koszt robocizny, a druga materiałów. Trudno jest samodzielnie dokładnie wycenić remont łazienki, ponieważ bardzo wiele zależy od zakresu działań.

Jeżeli chcesz, chociaż wstępnie oszacować koszty remontu Twojej łazienki, to weź pod uwagę dwa, podstawowe kryteria:

 • wielkość pomieszczenia;
 • niezbędne prace remontowe.

To jeszcze nie koniec wydatków

Do tego musisz jeszcze doliczyć wydatki poniesione na tak zwane usługi dodatkowe. Mamy tutaj na myśli między innymi: projekt architektoniczny, wywóz odpadów, czy kontrola instalacji hydraulicznych. Często właściciele łazienek w ogóle nie biorą ich pod uwagę, przez co zaniżają ogólny koszt remontu

Nie warto oszczędzać na materiałach

Remonty łazienek są kosztowne. To sprawia, że wiele osób, gdy chce zlecić komuś wykonanie takiej usługi, to jednocześnie zastanawia się nad tym, jak na tym, jak najwięcej zaoszczędzić.

Jednak nie jest to dobra droga. Wysoki poziom wykończenia pomieszczenia to gwarancja, że będzie Ci ono służyło nawet przez kilkanaście najbliższych lat.

Meble łazienkowe powinny być naprawdę solidnie wykonane. Malowanie ścian najlepiej jest wykonać hydrofobową farbą.

Nie warto oszczędzać na remoncie łazienki. Wybierając ekipę remontową z wieloletnim doświadczeniem, masz pewność, że szybko i z pełnym profesjonalizmem wykonamy niezbędne prace. Podobnie jak w przypadku materiałów, początkowo niższy koszt jest jedynie złudzeniem.

Koszty zależą od lokalizacji

Bardzo ważna jest też lokalizacja. Ceny remontu we Wrocławiu będą oczywiście trochę wyższe niż na jego obierzach. Dlatego, zanim zdecydujesz się na konkretną ekipę remontową, to wcześniej dobrze jest porównać kilka ofert.

Wyremontowanie tego pomieszczenia wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Do tych wnętrz muszą być odporne na działanie wilgoci, łatwe do utrzymania w czystości i nieprzepuszczające wody.

Oferujemy kompleksowe remonty łazienek

Podejmujemy się następujących prac remontowych:

 • kładzenie gładzi;
 • malowanie ścian;
 • układania płytek;
 • kładzenie tynków strukturalnych;
 • montaż drzwi;
 • montaż mebli w łazience.

Pozostałe realizowane prace

 • montaż glazury i terakoty;
 • montaż paneli podłogowych;
 • stawianie ścianki gk i tworzenie zabudowy;
 • sufity podwieszane;
 • montaż sztukaterii sufitowej;
 • hydraulika, C.O. i gaz;
 • usługi elektryczne.

Hydraulika i elektryka Wrocław

Świadczymy usługi hydrauliczne na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy między innymi biały montaż (przebudowa wanny, czy podłączenie kabiny prysznicowej).

Wykonujemy też takie prace jak zmiany instalacji hydraulicznych. Sprawdzamy stan instalacji hydraulicznej.

Inne prace dostępne w naszej ofercie

Pozostałe oferowane przez naszą firmę usługi to między innymi:

 • demontaż starych instalacji hydraulicznych;
 • demontaż starych punktów hydraulicznych (brodzik, wanna, baterie, umywalki);
 • montaż stelaży pod: muszle, bidety, umywalki;
 • montaż nowego grzejnika;
 • instalacja ogrzewania ściennego.

Remont łazienki Wrocław – usługi elektryczne

Gwarantujemy profesjonalne i terminowe wykonane wszystkich prac. Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne. Oferta obejmuje między innymi:

 • montaż przyłączy elektrycznych;
 • montaż instalacji elektrycznych;
 • wykonanie punktów elektrycznych.

Profesjonalne usługi glazurnicze we Wrocławiu

W skład naszej oferty wchodzi również montaż glazury i terakoty. Układamy posadzki z kamienia naturalnego. Wykonujemy jeszcze między innymi:

 • kafelkowanie;
 • układanie kafelków w łazienkach;
 • układanie glazury;
 • tapetowanie ścian;
 • montaż paneli na podłogach i na ścianach;
 • realizacja wylewki betonowej;
 • tynkowanie strukturalne;
 • wstawianie drzwi;
 • przygotowanie ścian do dalszych prac.

Biały montaż

Co oznacza to pojęcie? To podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów i innych elementów ceramicznych oraz armatury kończącej instalacje ciepłej i zimnej wody w konkretnych punktach odbiorczych.

Obejmuje przede wszystkim: zainstalowanie baterii łazienkowej, montaż WC, bidetu, umywalki, kabiny prysznicowej. W jego zakres wchodzi również układanie kafelków w łazience.

Montaż mebli łazienkowych Wrocław

Wykonujemy montaż mebli łazienkowych we Wrocławiu. Meble w łazience to jeden z ważniejszych elementów. Podnoszą jej walory estetyczne i zwiększają funkcjonalność.

Pozwalają na przechowywanie niezbędnych przedmiotów, kosmetyków, czy akcesoriów łazienkowych.

Najczęściej w niewielkich łazienkach mieści się wyłącznie mała szafka pod umywalkę. Jednak, gdy masz większe pomieszczenie, to możesz sobie pozwolić jeszcze na przykład na wstawienie szafki stojącej.

W sklepach jest naprawdę bardzo wiele modeli mebli łazienkowych, zarówno w zestawach, jak i pojedynczych.

Meble na wymiar

Jeżeli masz łazienkę o niestandardowych wymiarach lub kształcie, to najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie mebli na wymiar.

Tutaj musisz się liczyć ze znacznie dłuższym czasem oczekiwania, ale w zamian otrzymasz meble idealnie pasujące do pomieszczenia i o wysokiej jakości. Dostępna przestrzeń zostanie wykorzystana w stu procentach.

Remont łazienki Wrocław – dobór materiałów

To wymagające pomieszczenie. Dlatego, jeżeli nie masz pewności, czy wybrane przez Ciebie kafelki będą odpowiednie do remontowanego pomieszczenia, to chętnie pomożemy Ci w ewentualnych rozwianiu wątpliwości.

Mamy wieloletnie doświadczenie w układaniu praktycznie każdego rodzaju kafelków. Doskonale wiemy, jak dopasować kształt, rozmiar i ilość płytek do konkretnego pomieszczenia. Zawsze kierujemy się kilkoma prostymi zasadami.

Jeżeli Twoja łazienka ma kształt prostokąta, to kleimy płytki na zrąb lub prosto. Gdy budowa łazienki jest nieregularna, to o wiele lepszym rozwiązaniem będzie kładzenie płytek w karo.

Pozostałe niezbędne materiały do pomieszczeń

Oczywiście chętnie pomożemy Ci wybrać również pozostałe materiały do tego pomieszczenia. Mamy tutaj między innymi na myśli: baterię, WC, kabinę prysznicową, czy wannę.

Możesz nas zapytać również o dobrą farbę, czy tapetę. To sprawi, że prace pójdą szybciej, a Ty nie stracisz pieniędzy na nietrafione zakupy.

Zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy wstępną, darmową wycenę. Podejmiemy remontu łazienki i wykonamy go z dbałością o każdy szczegół w wyznaczonym terminie.

Remonty Wrocław

Oferuję kompleksowe remonty mieszkań i domów na terenie Wrocławia i okolic. Potrzebujesz szybkiego i fachowego remontu? Skontaktuj się ze mną już dziś - ustalimy termin wykonania zlecenia. Szybkie terminy remontów.

Szybki kontakt

Zadzwoń: +48 609 225 416

Masz pytania? Wyślij wiadomość