remont mieszkania

Sufity podwieszane - proste i oryginalne

Nie ma mieszkania, w którym nie byłoby sufitu.
Niektórzy lubią mieć go po prostu pomalowanego na biało, a niektórzy wolą, aby ich sufit był bardziej oryginalny. Sufit podwieszany stanowi taką właśnie alternatywę. Ponadto pozwala on ukryć krzywizny i nierówności w suficie. Pozwoli ukryć to co brzydkie i wyeksponować we wnętrzu to co ładne.
Sprawdzi się również we wnętrzach użyteczności publicznej, gdzie stosowane są nawiewniki czy czujniki przeciw pożarowe. Sufit podwieszany jest powierzchnią przymocowaną do stropu w pewnej odległości od niego. Sufity podwieszane z płyt gipsowych opierają się na lekkiej konstrukcji, mocowanej do stropu za pomocą wieszaków. Ponadto sufity te mają bardzo wiele zalet. Są to między innymi: szybki montaż konstrukcji, regulowana odległość od stropu, możliwością układania materiałów izolacyjnych, możliwość montażu oświetlenia i kratek wentylacyjnych czy uzyskanie wolnej przestrzeni na poprowadzenie przewodów.
Montaż sufitów podwieszanych jest prosty, jednak wymaga dużej staranności. Nasi fachowcy opanowali tę sztukę do perfekcji.